Activiteiten

Wedstrijden

Klik hierboven op de gekleurde datum om te zien welke activiiteit er plaats vind.

18 April 2020 GKG wedstrijd

Deelname opgeven via de baanplanner

 

 

 

Kantine panorama Kopie

 

 

 

SV Vechtdal is een regionale Schietsport Vereniging waar zowel met lucht- als met vuurwapens wordt geschoten. Wanneer u kennis wilt maken met de schietsport vul dan het contact formulier in waarna er zo spoedig mogelijk een afspraak met u wordt gemaakt voor een kennismakingsgesprek in ons clubgebouw


 

Dit toernooi zal worden gehouden op woensdag 31 januari, donderdag 1 februari, vrijdag 2 februari, woensdag 7 februari, donderdag 8 februari. vrijdag 9 februari 2018 in ons verenigingsgebouw op `Sportpark Gerner'. De finale wordt gehouden op vrijdag 16 februari 2018. U kunt alleen deelnemen in teamverband. Teams die dit jaar voor het eerst meedoen. worden ingedeeld in de D-poule. Teams die al eerder hebben deelgenomen zullen worden ingedeeld naar aanleiding van het resultaat van het vorig jaar. De dames schieten in een aparte klasse. Er wordt geschoten in poules A,B,C en D volgens het K.N.S.A. reglement. Er mag alleen geschoten worden met de wapens die de vereniging beschikbaar stelt. Tijdens het jubileumtoernooi vorig jaar hebben we als extra “prijsschieten” ingevoerd. Dit bleek een schot in de roos. Gezien de vele positieve reacties gaan we dit prolongeren, wederom tegen een kleine vergoeding.

  • Een team bestaat uit vier personen.
  • Wanneer u binnen uw bedrijf geen team kunt vormen mag u dit eventueel aanvullen met familie en/of bekenden.
  • U mag als bedrijf meerdere teams inschrijven.
  • De te winnen prijzen zullen bestaan uit eremetaal.
  • Om de kosten te kunnen dekken, vragen wij een inschrijfbedrag van € 10,00 per team, dit contant betalen.
  • Wanneer u naar aanleiding van dit schrijven eerst wil oefenen, bent u welkom vanaf 11 januari 2018 elke maandag en donderdag van 19.00 tot 22.30 uur, dit tegen een geringe vergoeding van € 2.00 per persoon met inbegrip van kaarten en kogels.
  • Mocht het aantal deelnemers de verwachting overtreffen, kan in overleg een extra avond ingepland worden.

Wij zouden graag het volgende van u willen weten:

  • Doet u dit jaar mee aan ons toernooi?
  • Met hoeveel teams denkt u mee te doen?
  • Welke datum komt u schieten?

Opgave mogelijk tot en met 31 januari 2018

U kunt zich opgeven bij: H. v/d Vegt tel.: 0529-432824 of 06-5203 8716, via de mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via het inschrijfformulier

Graag zien wij u op een van bovengenoemde data verschijnen in ons verenigingsgebouw.

Sponsors

Routebeschrijving

Klik op het GOOGLE logo voor een routebeschrijving.

SV Vechtdal

Haersolteweg 12

7722 SE Dalfsen

Tel.:0529 434344

Rabobank

NL59 RABO 0312 8350 51


Voor informatie over wedstrijden:
G. Polman
Tel.nr.: 0572 366672


Voor vragen en info over de vereniging klik op CONTACT

Privavyverklaring SV Vechtdal