Activiteiten

Wedstrijden

Klik hierboven op de gekleurde datum om te zien welke activiiteit er plaats vind.

18 April 2020 GKG wedstrijd

Deelname opgeven via de baanplanner

 

 

 

Kantine panorama Kopie

 

 

 

SV Vechtdal is een regionale Schietsport Vereniging waar zowel met lucht- als met vuurwapens wordt geschoten. Wanneer u kennis wilt maken met de schietsport vul dan het contact formulier in waarna er zo spoedig mogelijk een afspraak met u wordt gemaakt voor een kennismakingsgesprek in ons clubgebouw


 

volle bak

Uitslag GKG Wedstrijd Oktober 2018

Hierbij de uitslag van de zaterdag 20 oktober 2018 verschoten wedstrijd voor Groot Kaliber Geweer, dit maal twee keer 100 procent score in de klasse vrij geweer, wordt steed moeilijker voor de mensen op het telbureau. We moeten nog wel even onze excuses aanbieden voor de schutters in de laatste serie, het werd een klein beetje stoffig aan het eind van de serie, we hopen dit volgend jaar op te lossen door de  kogelvanger te vervangen.

Sponsors

Routebeschrijving

Klik op het GOOGLE logo voor een routebeschrijving.

SV Vechtdal

Haersolteweg 12

7722 SE Dalfsen

Tel.:0529 434344

Rabobank

NL59 RABO 0312 8350 51


Voor informatie over wedstrijden:
G. Polman
Tel.nr.: 0572 366672


Voor vragen en info over de vereniging klik op CONTACT

Privavyverklaring SV Vechtdal