Activiteiten

ma di wo do vr za zo
1
2
4
5
7
8
9
11
12
14
15
16
18
19
21
22
23
25
26
28
29
30

Wedstrijden

Klik hierboven op de gekleurde datum om te zien welke activiiteit er plaats vind.

De GKG wedstrijd van 18 April 2020 is i.v.m. de ontwikkelingen omtrent het Corona virus afgelast.

 

 

Kantine panorama Kopie

 

 

 

SV Vechtdal is een regionale Schietsport Vereniging waar zowel met lucht- als met vuurwapens wordt geschoten. Wanneer u kennis wilt maken met de schietsport vul dan het contact formulier in waarna er zo spoedig mogelijk een afspraak met u wordt gemaakt voor een kennismakingsgesprek in ons clubgebouw


 

Winnaars Bedrijventoernooi 2019Finale bedrijfs schieten in Dalfsen gewonnen door team van Royal Bel Leerdammer bij de dames en gemeente Ommen bij de heren.

Het bedrijventoernooi dat traditioneel elk jaar wordt georganiseerd door s v Vechtdal was opnieuw een groot succes . In totaal hebben er 85 teams van 4 personen meegedaan dus totaal 340 deelnemers in de voorrondes, 18 teams gingen over naar de finale die op vrijdag 15 februari is verschoten. Dit werd zoals elk jaar weer een spannende wedstrijd waarbij bepaald werd hoe de prijzen verdeeld zouden worden. Wethouder Schuurman van de gemeente Dalfsen was gevraagd om de prijsuitreiking van dit evenement op zich te nemen en hiermee het toernooi omstreeks 22.00 uur af te sluiten. In zijn korte toespraak gaf hij aan dat de goede sfeer en de saamhorigheid van de deelnemende bedrijven met hun werknemers hem bij binnenkomst opviel het lijkt wel een feestje, terwijl het toch een wedstrijd is.
H.v.d. Vegt van S.V. Vechtdal bedankte Dhr. Schuurman voor het uitreiken van de prijzen. Ook de deelnemende bedrijven en de vrijwilligers van S.V. Vechtdal werden allen bedankt want zonder hen hebben wij geen toernooi.

Klij HIER voor de volledige uitslag.

Sponsors

Routebeschrijving

Klik op het GOOGLE logo voor een routebeschrijving.

SV Vechtdal

Haersolteweg 12

7722 SE Dalfsen

Tel.:0529 434344

Rabobank

NL59 RABO 0312 8350 51


 

Voor vragen en info over de vereniging klik op CONTACT

Privavyverklaring SV Vechtdal